Kesintisiz tv izle | Kesintisiz canlı tv izle | Donmadan tv izleme sitesi | internetten Tv izle | Canli atv izle | Kesintisiz canli tv izle | televizyon izle | canlı yayın akışı com tr


Canlı yayın akışını Tv Yayın Akışı'da.

Tetikçiler izle Looper 07-10-2014 star tv

Tetikçiler (Looper) 07-10-2014
Star TV
Yayın Saati: 01:00
Program Türü: Sinema
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan
Yönetmen: Rian Johnson
Program Özeti: Zamanda yolculuk temasını özgün bir biçimde işleyen, gerilimi ve aksiyonu bol bir yapım…
2074 yılı… Zamanda yolculuk mümkün olsa da bu, yasa dışı çeteler tarafından kullanılan bir araçtır. Bu çeteler, öldürmek istedikleri kişiyi zamanda 30 yıl öncesine yollamakta ve kendileri adına çalışan kiralık katiller tarafından infaz edilmesini sağlamaktadır.
Uyuşturucunun pençesinde fakat paranın verdiği güvenle rahat bir hayat yaşayan Joe, kariyeri parlak bir kiralık katildir. Yeni bir infaz için göreve gider ancak gönderilen kurbanın kendisi olduğunu görünce bocalar.
01:00 saatinde başlayacak olan Tetikçiler (Looper) adlı Sinema programını Star TV ekranından izleyebilirsiniz.

Kategori: Sinema
Etiketler: Sinema programları, Star TV yayın akışı, Tetikçiler (Looper), Tetikçiler (Looper) canlı izle, Tetikçiler (Looper) izle, Tetikçiler (Looper) özeti
Sitemizde izlenmekte olan yayınların tüm Hakları Yayıncı Kuruluşlara aittir.
Yayıncı Kuruluş istediği Taktirde Sitemiz'den Kaldırılır yada Sitemize Eklenir. Eklemek istediğiniz tv ve radyo yayınlarınınızı Lütfen iletişim bölümümüzden iletiniz.
Copyright (DMCA) Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden www.canlitvi.blogspot.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. www.canlitvi.blogspot.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 iş günü içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Canlı Tvizle Destekcileri

Internet Blogs Bookmark and Share Google PageRank DMCA.com ILK-10 Azeri Website Directory users online

Canlı tv izle : Türk televizyonları, televizyon, televizyon kanalları, televizyon izleme, canlı televizyon izle ve internetten tv izlemek istiyorum diyenlerin sitesidir. kaldırılmasını istediğiniz yayını veya logoyu lütfen bize iletişim den bildirin.