Kesintisiz tv izle | Kesintisiz canlı tv izle | Donmadan tv izleme sitesi | internetten Tv izle | Canli atv izle | Kesintisiz canli tv izle | televizyon izle | canlı yayın akışı com tr


Kanal D izle canlı kesintisiz izle online izle

Kanal d Canlı Yayın YAPILMAMAKTADIR.  
ŞU ANDA kanal d Yayını İZLEYEMİYORSUNUZ...
 
Kanal d izle

kanal d canli izle  

kanal d canlı yayınını kanal de izle sitesinden izleyebilirsiniz, kanal d hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Sitede kanal d'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonlarıda yer alıyor.
Siteye gitmek için tıklayınız.
 kanal d tv Resmi Sitesi - Anasayfa
Kanal D UYDU FREKANSI
Frekans: 11862
Polarizasyon: Horizontal
Kapsama: Doğu
Symbol Rate: 27500
Fec: 5/6
videopid: 101
Audiopid: 201
Uydu: Türksat 2A
Sitemizde izlenmekte olan yayınların tüm Hakları Yayıncı Kuruluşlara aittir.
Yayıncı Kuruluş istediği Taktirde Sitemiz'den Kaldırılır yada Sitemize Eklenir. Eklemek istediğiniz tv ve radyo yayınlarınınızı Lütfen iletişim bölümümüzden iletiniz.
Copyright (DMCA) Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden www.canlitvi.blogspot.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. www.canlitvi.blogspot.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 iş günü içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Canlı Tvizle Destekcileri

Internet Blogs Bookmark and Share Google PageRank DMCA.com ILK-10 Azeri Website Directory users online

Canlı tv izle : Türk televizyonları, televizyon, televizyon kanalları, televizyon izleme, canlı televizyon izle ve internetten tv izlemek istiyorum diyenlerin sitesidir. kaldırılmasını istediğiniz yayını veya logoyu lütfen bize iletişim den bildirin.